O Nas

MRT Polska

Firma MRTPolska od 25 lat specjalizuje się w remontach silników spalinowych i głowic cylindrów. W Veghel zaczęliśmy od marek Volkswagen i Mercedes. Do dziś są to nadal ważne marki w naszej firmie. W latach dziewięćdziesiątych rozszerzyliśmy nasz program o marki Toyota, Mitsubishi i Nissan. Te marki również bardzo mocno trafiły na rynek.

Zakład produkcyjny Polska

Rozszerzenie naszego programu znacznie zwiększyło zapotrzebowanie. Ze względów strategicznych powstał wtedy w Polsce zakład produkcyjny. W naszym zakładzie produkcyjnym duża liczba silników spalinowych została zrewidowana przez profesjonalistów. Zmienione produkty podlegają testom jakości i spełniają najsurowsze europejskie wymagania. Tymczasem MRT Polska rozwinęła się w wysokiej jakości zakład produkcyjny, dysponując najbardziej zaawansowanymi urządzeniami audytowymi.

Asortyment rozszerzający

Z myślą o przyszłości, MRT Engines kilka lat temu Bols Motoren B.V. przejęte. To przejęcie oznaczało, że mogliśmy rozszerzyć nasz program handlowy o popularne marki francuskie, takie jak Peugeot, Citroën i Renault. Przez pewien czas MRT Engines dodało także produkty Kia i Hyundai do swojej linii.
Klient jest centralny

MRT Engines jest dumny ze sposobu, w jaki postawił się na rynku. Każdego dnia dostępnych jest ponad 80 pracowników, aby zapewnić sobie najlepszy produkt. Silniki MRT czekają na klientów, którzy są z nami od lat. Klient ma kluczowe znaczenie dla silników MRT.

silnik