Silniki

Wymieniaj silniki

MRT Engines specjalizuje się w rewizji silników spalinowych. Oferujemy nasze silniki spalinowe, podobnie jak w naszych głowicach cylindrów, w systemie wymiany. Ten system wymiany zapewnia, że ​​masz w pełni wyposażony silnik i znów jesteś mobilny. MRT Engines dodała do swojego programu szeroką gamę marek na przestrzeni lat. Obecnie oferujemy następujące marki:

Niemieckie marki: Mercedes, Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, Ford
Azjatyckie marki: Toyota, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, Kia, Suzuki
Francuskie marki: Peugeot, Citroën, Renault

Wysokie wymagania jakościowe

Wymienne silniki spełniają wysokie wymagania jakościowe. Aby zapewnić te wymagania jakościowe, wszystkie silniki są poddawane przeglądowi zgodnie ze standardowym protokołem. Silnik jest całkowicie zdemontowany i oczyszczony. Następnie wszystkie komponenty są testowane pod względem jakości i oceniane. W zależności od stanu komponentów są one przekazywane do zakładu produkcyjnego silników MRT. Podskładniki silnika wymiennego są dokładnie sprawdzane przez naszych specjalistów technicznych. Ta szczegółowa kontrola i rewizja podskładników jest ważna dla końcowego wyniku. Zastosowanie najnowocześniejszych maszyn zapewnia również zgodność naszych produktów z tolerancjami fabrycznymi.

Silnik rewizyjny, oryginalne części

Wiele naszych silników jest wyposażonych w nową głowicę cylindrów. Pozostałe komponenty, takie jak tłoki, łożyska i uszczelki, obejmują wyłącznie marki pierwszej klasy. Dla nas jest to sposób, aby przekonać Cię, że jesteśmy zobowiązani dostarczyć Ci silnik gotowy na drugie nowe życie.

silnik